*** Penzion Relax Martina /ubytovanie Ceske Budejovice

Penzion Ceske Budejovice Relax Martina
 
Penzión ubytovanie Relax Martina České Budejovice :
Penzión Relax Martina leží na pomedzí ruchu mesta České Budejovice a pokoja voľnej prírody, v krásnej malebnej krajine južných Čiech neďaleko rieky Malše asi 3km od centra mesta, smerom na historické mesto Český Krumlov. Príjemné komfortné prostredie penzióna Relax Martina uspokojí aj tých najnáročnejších návštevníkov.

České Budejovice penzión Relax Martina ubytovanie :
Pohodlný penzión Relax Martina ponúka ubytovanie v 1 jednolôžkovej izbe, 2 apartmánoch pre 6 osôb, 2 apartmánoch pre 4 osoby a 2 apartmánoch pre 2 osoby. Súčasťou každého vkusne zariadeného apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, samostatná plne funkčná kuchyňa, televízor so satelitným príjmom, vysokorýchlostné pripojenie na internet, radio a pre prípadné príjemné posedenie slúži vonkajšia terasa. Celková kapacita penziónu Relax Martina je 36 lôžok. Dvere domácim miláčikom sú tiež otvorené.

Relax Martina penzión ubytovanie České Budejovice služby :
Súčasťou rodinného penziónu Relax Martina je reštaurácia, ktorá ponúka široký výber jedál a samozrejme príjemné prostredie. Parkovať možno priamo pri penzióne Relax Martina. K relaxácii hostí slúži vonkajší bazén a deťom detský kútik. K dispozícii je miestnosť pre bicykle. Recepcia zabezpečí sekretárske služby, firemné akcie, svadobné hostiny s možnosťou prenájmu celého penziónu, rezervácia vstupeniek, exkurzie, masáže, kadernícky salón, manikúra, pedikúra, jazdy na koňoch, zapožičanie loďky a pre najnáročnejších vyhliadkové lety. Penzión Relax Martina je nefajčiarsky.

Ubytovanie Relax Martina penzion České Budejovice voľný čas :
Výborná poloha penziónu Relax Martina ponúka pobyt v pokojnej časti s výhľadom do krajiny a súčastne pobyt v meste na dosah aktivít a zábav Českých Budejovíc - metropoli južných Čiech, ktorá je obklopená veľkým množstvom rybníkov. Mesto leží na sútoku riek Vltavy a Malše.
Hluboká nad Vltavou je ideálnym výletným cieľom pre milovníkov histórie a romantiky. Okolo zámku sa rozprestiera rozsiahly anglický zámocký park s mnohými vzácnymi drevinami. ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou leží v tesnej blízkosti mesta a zámku.
Český Krumlov je nádherné historické mesto vyhľadávané množstvom turistov, je označované ako perla medzi mestami. Hrad a zámok Český Krumlov sa týči na vysokom skalnom ostrove nad riekou Vltavou.
Penzion Ceske Budejovice Relax Martina - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Ceske Budejovice Relax Martina - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Ceske Budejovice Relax Martina - Recepcia poskytuje zmenárenské službyPenzion Ceske Budejovice Relax Martina - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Ceske Budejovice Relax Martina - hotel má reštauráciuPenzion Ceske Budejovice Relax Martina -  kadernictvo - holičstvoPenzion Ceske Budejovice Relax Martina - možnosť pripojenia na internetPenzion Ceske Budejovice Relax Martina - k dispozícii letná terasaPenzion Ceske Budejovice Relax Martina - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Ceske Budejovice Relax Martina - akceptuje creditné karty VISAPenzion Ceske Budejovice Relax Martina - akceptuje creditné karty JCBPenzion Ceske Budejovice Relax Martina - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalPenzion Ceske Budejovice Relax Martina - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Ceske Budejovice Relax Martina - krytý bazén v hoteliPenzion Ceske Budejovice Relax Martina - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Ceske Budejovice Relax Martina - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Ceske Budejovice Relax Martina - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Ceske Budejovice Relax Martina - Izby s vlastnou toaletouPenzion Ceske Budejovice Relax Martina - v izbach je telefon